tel: 603 996 372
603 768 954
Kategorie
Novinky

Rekonstrukce bytového jádra


Jednou ze specializací naší firmy je kompletní rekonstrukce bytů, výstavba a rekonstrukce bytových jader.

Proč rekonstruovat staré umakartové jádro? 

1) Stará umakartová jádra jsou často zdrojem plísní, které mohou způsobovat vážné zdravotní problémy.


2) Z estetického i užitkového hlediska umakartová jádra nevyhovují základním standardům dnešního bydlení. Mají nedostatek prostoru a celkově jsou zastaralá. 

K rozhodnutí zrekonstruovat celé bytové jádro vedou nejen staré obklady, poškozený umakart jenž nemá téměř žádné izolační vlastnosti, ale i zastaralé odpady, špatná nevyhovující elektroinstalace či stará zašlá plechová vana. 
Jediné smysluplné a trvalé řešení je kompletní rekonstrukce bytového jádra. Rekonstrukcí tak získáte  výrazné zvětšení prostoru, zejména spojením koupelny s WC a také se celkově zlepší komfort Vašeho bydlení. 

Staré umakartové jádro zbouráme, zajistíme odvoz suti a její ekologickou likvidaci. Postavíme nové příčky s novými rozvody elektřiny a vody. Rozvody elektřiny a vody odpovídají nejen požadavkům zákazníka, ale také bezpečnostním předpisům. Jakmile máme jádro postaveno a vyzděno, zavedené rozvody, provedeme nanesení omítek a poté obložíme Vámi vybraným obkladem. Doporučujeme a často provádíme snížení stropu sádrokartonovým podhledem do kterého se dají umístit bodová světla. S novými rozvody vody souvisí také vbudování nové plastové kanalizace a příprava přípojky na pračku. Dle Vašeho výběru nainstalujeme vanu či sprchový kout, umyvadlo, WC, vodovodní baterie a další koupelnové doplňky. S výběrem veškerého materiálu Vám poradíme a také jsme schopni  jej zakoupit, místy i s jistou slevou.